Awarie, wyłączenia

W związku z pracami na sieci wodociągowej, prowadzonymi przez firmę TOM TRANS tel. 691 742 170, Miejska Gospodarka Komunalna s-ka z o.o. informuje, że

w dn. 25.05.2020 r. w godz. 8.00 -14.00 pozbawieni wody będą mieszkańcy i firmy ul. Ludwikowskiej na odcinku Słonecznikowa – Tulipanowa oraz ponadto ulic:

Kaktusowej, Łukanowskiej, Osiedle, Żytniej, Pszenicznej, Gryczanej, Belgijskiej,

Europejskiej, Rzepakowej, Jęczmiennej, Owsianej, Stawowej.

Za powyższą niedogodność przepraszamy

  Categories : awarie   ,

Miejska Gospodarka Komunalna Spółka z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dniu 21.05.2020r. (czwartek), w godz. 8.00 – 14.00 pozbawieni wody będą mieszkańcy ul. Kilińskiego na odcinku ul.Hallera – ul. 3 Maja.

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

  Categories : awarie   ,

Miejska Gospodarka Komunalna s-ka z o.o. informuje, że w związku z pracami na sieci wodociągowej w dn. 13.05.2020 r ( środa ) , w godz. 8.00 – 13.00 pozbawieni wody będą mieszkańcy ul.Kilińskiego .

Za powstałe niedogodności przepraszamy.

  Categories : awarie   ,

Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. informuje, że w związku z wystąpieniem awarii wodociągowej na skrzyżowaniu ulic Parkowej i Wiśniowej dnia 19.03.2020 r., w godzinach wieczornych poinformowano mieszkańców wyżej wymienionych ulic o braku zapewnienia ciągłych dostaw wody. Oddziaływanie awarii dotyczy poniżej wymienionych ulic:

Ulica Parkowa od krzyżowania z ulicą Łąkową do skrzyżowania z ulicą Wiśniową
Ulica Łąkowa od skrzyżowania z ulicą Spokojną do skrzyżowania z ulicą Parkową
Ulica Wiśniowa od skrzyżowania z ulicą Parkową do skrzyżowania z ulicą Łąkową
Ulica Spokojna od skrzyżowania z ulicą Parkową do skrzyżowania z ulicą Łąkową.

Służby wodociągowe przystąpiły do niezwłocznego usuwania awarii, której zakończenie planujemy w dniu 20.03.2020r do godziny 14:00.

Za powyższe niedogodności przepraszamy.

  Categories : awarie   ,

W związku z pracami na sieci wodociągowej, Miejska Gospodarka Komunalna Spółka z o.o. informuje, że w dniu 28.01.2020r. (wtorek) nie zapewni ciągłej dostawy wody w godz. 8.00 – 12.00.
Dotyczy mieszkańców ul.Kopernika 1-1B , 3-9a, Przedszkole u Kubusia Puchatka, Hotel Dwór Spalice, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy.

Za powstałe nie dogodności przepraszamy.

  Categories : awarie   , ,
MGK Spółka z o.o.